×


O mně

K profesi realitního makléře jsem se dostal souhrou náhod, ale dnes si již myslím, že jsem to prostě měl napsané v té pomyslné knize osudu. Přestože jsem se ve svých začátcích setkával s nedůvěrou okolí, dnes mi prodej své nemovitosti svěřují i dříve skeptičtí přátelé a rodina. Navíc do mě klienti vkládají důvěru i opakovaně.

Práce makléře mě velmi baví a naplňuje, i proto, že je mým cílem dělat to jinak - lidsky. Tak, aby dokončený obchod byl pozitivní zkušeností jak pro prodávající, tak pro kupující. Chci lidem dokázat, že mi nejde v první a poslední řadě o provizi, ale také o spokojené klienty a dobré obchodní vztahy.

Působím převážně v Orlové a okolí, kde již pár let bydlím a znám ji téměř dokonale, jako rodák z Ostravy se však rád vracím i sem.

Svůj volný čas rád trávím v přírodě, chozením po horách, poznáváním cizích zemí. Baví mě svět počítačů a jsem vášnivým sportovním fanouškem.Array
(
    [h1] => Pojďme si spolu domluvit schůzku
    [background1] => japan_default.jpg
    [p] => 

Pojďme se sejít a třeba u kávy probrat Vaše požadavky a najít nejlepší řešení. 

[a] => Array ( [Kontaktovat] => https://igorrak.cz/kontakty/ [] => ) [second_h1] => Podívejte se na prodané nemovitosti [nazev_komponenty] => [nazev_komponenty_url] => [second_background1] => [second_p] =>

Podívejte se, jaké nemovitosti jsem už v minulosti prodal, bude mezi nimi i ta Vaše?

[second_a] => Array ( [Mé prodané nemovitosti] => https://igorrak.cz/prodane-nemovitosti/ [] => ) [otazky] => Array ( [0] => Array ( [] => ) [1] => Array ( [] => ) [2] => Array ( [] => ) [3] => Array ( [] => ) [4] => Array ( [] => ) [5] => Array ( [] => ) [6] => Array ( [] => ) [7] => Array ( [] => ) [8] => Array ( [] => ) [9] => Array ( [] => ) [10] => Array ( [] => ) ) )

Pojďme si spolu domluvit schůzku

Pojďme se sejít a třeba u kávy probrat Vaše požadavky a najít nejlepší řešení. 

Kontaktovat

Podívejte se na prodané nemovitosti

Podívejte se, jaké nemovitosti jsem už v minulosti prodal, bude mezi nimi i ta Vaše?

Mé prodané nemovitosti