×


Moje reference

Za dobu své působnosti jsem se dostal do kontaktu se spousty zajímavými lidmi a jsem rád, že jsem jim mohl ve svém oboru maximálně pomoci. 


Snažím se, aby byl každý zákazník spokojeným zákazníkem.

Díky mým zkušenostem dokáži navrhnout pro svého zákazníka nejlepší řešení, aby z toho vždy vyšel co nejlépe to je možné. 


Lukáš Jedlička

“Jednalo se o první zkušenost, kdy mě při prodeji nemovitosti zastupovala RK. Mohu svědomitě říci, že prodej nemovitosti je pro neznalého člověka náročný a lze snadno udělat chybu, byť v dobré víře. Přes RK pana Ráka jsme prodávali družstevní byt - od první konzultace a seznámení s nemovitostí až po předání klíčů novému majiteli, to vše proběhlo bez problémů. Práce a služby pana makléře jsou přímo úměrné ceně. Jsem velmi spokojený a určitě doporučuji! V Praze 28.4.2021 Lukáš Jedlička”

Marie Hrdlovičová

“Byla jsem velmi spokojená s profesionálním přístupem makléře pan Ráka při zprostředkování prodeje bytu. Rovněž mě mile překvapila i jeho ochota přepravit mě k jednání vzhledem k mému současnému fyzickému omezení. Kromě jedničky přidávám i hvězdičku, Marie Hrdlovičová, Dětmarovice”


Libuše Kaczurová

“S panem Rákem realitním makléřem jsem řešila prodej bytu. Vzhledem k tomu, že vůbec nemám žádné zkušenosti s prodejem nemovitostí a již v minulosti jsem řešila neúspěšný prodej bytu s jiným obchodníkem, měla jsem určité obavy z celého procesu obchodu. Díky panu Rákovi jsem vše zvládla bez problému. O každém úkonu jsem byla včas informována, vše vysvětlil, poradil, zařídil. Je velice ochotný, přátelský, spolehlivý. Díky jeho zkušenostem obchod proběhl rychle a bez problémů. Profesionál na svém místě. Se službami jsem velmi spokojena. Určitě doporučuji. Libuše Kaczurová, Karviná”

Václav Jarko

“Velmi spokojeny zákazník. Výborná a svižná komunikace. Jakékoliv problémy byly vyřešeny hladce a rychle. Nemovitost se prodala opravdu velmi rychle a to i za těžkých podmínek jako byla karanténa díky coronaviru a také samotný fakt, že jsem se po celou dobu vyskytoval v zahraničí. Myslím si, že se dá těžko najit větší zkouška ohněm. Určitě doporučuji všemi deseti. Václav Jarko, Oxford, Anglie”


Array
(
    [h1] => Pojďme si spolu domluvit schůzku
    [background1] => japan_default.jpg
    [p] => 

Pojďme se sejít a třeba u kávy probrat Vaše požadavky a najít nejlepší řešení. 

[a] => Array ( [Kontaktovat] => https://igorrak.cz/kontakty/ [] => ) [second_h1] => Podívejte se na prodané nemovitosti [nazev_komponenty] => [nazev_komponenty_url] => [second_background1] => [second_p] =>

Podívejte se, jaké nemovitosti jsem už v minulosti prodal, bude mezi nimi i ta Vaše?

[second_a] => Array ( [Mé prodané nemovitosti] => https://igorrak.cz/prodane-nemovitosti/ [] => ) [otazky] => Array ( [0] => Array ( [] => ) [1] => Array ( [] => ) [2] => Array ( [] => ) [3] => Array ( [] => ) [4] => Array ( [] => ) [5] => Array ( [] => ) [6] => Array ( [] => ) [7] => Array ( [] => ) [8] => Array ( [] => ) [9] => Array ( [] => ) [10] => Array ( [] => ) ) )

Pojďme si spolu domluvit schůzku

Pojďme se sejít a třeba u kávy probrat Vaše požadavky a najít nejlepší řešení. 

Kontaktovat

Podívejte se na prodané nemovitosti

Podívejte se, jaké nemovitosti jsem už v minulosti prodal, bude mezi nimi i ta Vaše?

Mé prodané nemovitosti